“Life begins at the end of your comfort zone.”

Neale Donald Walsch
11 Авг

ЕКСКЛУЗИВНО ОД ГРЧКАТА АМБАСАДА: Во Грција со негативен ПЦР тест од 17 август

Од 17 август во Грција ќе можеме да патуваме со негативен ПЦР тест. Ова за Фактор го потврдија од Грчката Канцеларија за врски во Македонија. На брифинг што го одржала грчката Влада, односно портпаролот на Владата Аристотелија Пелони, а кој се однесувал на...
Повеќе
9 Сеп

Знаеш ли зошто септември е најубав…. на море :-)

  LAST MINUTE -50% ✈ 11-16 септември 🍹 299€ за 2 лица со појадок и вечера / полупансион, 5 ноќи 6 дена 🏖 резервирај веднаш на tel:+38971329111 Кога размислуваме  за летните одмори во Грција во септември, сите прво го споменуваат и препорачуваат Халкидики. Халкидики...
Повеќе
8 Сеп

Септември, море и бебе е одлична комбинација

LAST MINUTE -50% ✈ 11-16 септември 🍹 299€ за 2 лица со појадок и вечера / полупансион, 5 ноќи 6 дена 🏖 резервирај веднаш на tel:+38971329111 Почетокот на септември може да биде идеален за одмор, особено доколку имате малечко дете. По плажите веќе нема...
Повеќе
6 Сеп

10 причини зошто морето е најмоќен природен лек

LAST MINUTE -50% ✈ 11-16 септември 🍹 299€ за 2 лица со појадок и вечера / полупансион, 5 ноќи 6 дена 🏖 резервирај веднаш на tel:+38971329111 Нам ни е сосема доволно и тоа што во него едноставно уживаме, но морето за нас прави многу...
Повеќе
19 Јул

10 причини зошто со години летуваме во Nea Skioni

LAST MINUTE -50% ✈ 11-16 септември 🍹 299€ за 2 лица со појадок и вечера / полупансион, 5 ноќи 6 дена 🏖 резервирај веднаш на tel:+38971329111 Како да избереш помеѓу илјадници преубави места во Грција и да го најдеш најдоброто место по најдобра цена....
Повеќе
12 Јун

Извештај: Грција во врвот со најквалитетна вода за капење

  Непосредно пред почетокот на летната сезона на одмори, Европската комисија (ЕК) објави извештај за квалитетот на водите за капење во земјите членки на ЕУ, како и за Албанија и Швајцарија. LAST MINUTE -50% ✈ 11-16 септември 🍹 299€ за 2 лица...
Повеќе
1 2 3 6