• Вклучен пансион – Да, ноќевање со појадок + вечера + СПА
 • Климатизер, Мини кујна, кабелска ТВ, сопствен тоалет
 • Бесплатно користење на спа центарот со внатрешен полуотворен минерален базен,
  • финска бања,
  • парна бања,
  • сауна,
  • руски туш,
  • фитнес зона
 • Бесплатни игри: одбојка, фудбал, табла, шах, пинг понг
 • Детско катче
 • Надворешна зелена зона со лежалки и чадори
 • Бесплатен Wi-fi интернет
 • Бесплатен обезбеден паркинг

* Понудата важи за периодот: 06.06-30.09.2018