Временска прогноза за месец Јуни 2019 Nea Skioni


Лето како ова сме немале одамна, најпрвин дожд, грмежи и релативно студени температури за ова време од годината а од овој викенд вистинска тропска температура.

Но еве што не очекува до крајот на овој месец во Nea Skioni и Crown Hotel.

Лоциран директно на море покрај Nea Skioni, Crown Hotel со неговата единствена положба, нуди многу можности за бројни активности во текот на цела година.

Во топлите летни денови можете да уживате на убавите приватни плажи со лежалки и чадори кои што ги обезбедивме за вас или во текот на зимата може да ги пробате термалните бањи во Loutra, кои што се оддалечени само 4км од хотелот.

На само неколку чекори се нaоѓаат традиционални таверни каде што можете да пробате традиционална Грчка кујна, гледајќи на градското пристаниште.

Со својата мирна но сепак динамична околина, Ви гарантираме дека ќе имате пријатен и релаксиран престој.

Хотелските соби се од различен вид и со различна големина, се со цел да се задоволат Вашите потреби. Она што не прави единствени е тоа што секоја соба има непречен поглед на убавото Егејско море.

Прекрасно време и место за одмор нели?


Добивај топ понуди