Земи 10€ ваучер ✉ искористи веднаш

Подаруваме 100 ваучери по 10 €
7 Јун

Земи 10€ ваучер ✉ искористи веднаш

 


Завршува школската година! Ова секако е одлична вест за децата, но и за родителите и наставниците. Родителите можат конечно да земат здив од многуте обврски поврзани со децата, но не за долго.

За време на детскиот летен распуст, родителите имаат задача да состават добар план, бидејќи ако децата немаат никакви обврски, нивни дадилки за детскиот летен распуст ќе бидат телефонот и компјутерот. А тоа не го сакаме, нели?

Затоа ние во Pozitivo одлучивме да го смениме планот седење на телефон и компјутер и решивме да подаруваме 100 ваучери по 10 €, за резервација на било која понуда за време на летниот распуст.

Ваучерот од 10 € едноставно внеси го во полето Kупон за + попуст и уживај за време на летниот распуст.

Купонот е pozitivo10 и се внесува во полето а купон.

Истиот може да го искористиш за вистински одмор во скриениот рај на Халкидики,  на волшебната Ситонија во Bianco Olympico Hotel *** или за екстра одмор на Касандра, првиот крак во Неа Скиони во најновиот хотел Crown Hotel .

Доколку пак сакаш ова лето да го поминеш на планина тука е најубавото Банско со најпродаваната понуда  во Hotel Mountain Paradise или во Orbilux hotel.

Верувај што и да одбереш нема да згрешиш, но побрзај зошто бројот на ваучери е ограничен.


Добивај топ понуди


 

Last minute ваучери од 10€ - 30€
* провери е-mail inbox или spam фолдер
Земи сега!